اتوبار و باربری ستارخان

باربری ستارخان با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. باربری ستارخان کیفیت خدمات خود را تضمین میکند. سریع ترین خدمات باربری ستارخان در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس .

پوشش سراسری اتوبار ستارخان شهروند در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است . اتوبار و باربری در ستارخان تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل است. فرقی نمیکند بار شما چیست ، محموله ی پوشاک است یا جهزیه عروس یا حتی ممکن است قصد اسباب کشی و جابجایی داشته باشید . ! اتوبار و باربری ستارخان متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است.

جابجایی و باربری جهیزیه عروس ، کالای تجاری و اداری به تمام نقاط تهران و شهرستانهای به صورت شبانه روزی از توانایی های ماست. شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید.

22148680             22413786

26423586             88614034

بسته بندی ویژه باربری ستارخان

بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.

بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

وسایل بسته بندی

ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی ستارخان میباشد.بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی ستارخان است.دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

باربری در ستارخان از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.سرویس باربری ستارخان دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.شرکت باربری ستارخان سرویس های بسته بندی ستارخان وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است.

خدمات شبانه روزی

اتوبار ستارخان آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری ستارخان بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری ستارخان را در کنار خود داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار ستارخان داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.محدودیت زمانی در کار اتوبار ستارخان تهران تقریبا بی معناست.چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.

با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود. باربری در ستارخان آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.

22148680             22413786

26423586             88614034

خدمات باربری و اسباب کشی ستارخان - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان باربری ستارخان برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی ستارخان مقرون به صرفه داشته باشید.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.

سرویس های مقرون به صرفه اتوبار ستارخان از طریق ارائه مشاوره باربری برایتان ارسال میشود.برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.

 

بیمه نامه ی باربری ستارخان

در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار ستارخان تضمین کنید.استفاده از کارتن های 5 لایه و با نیرو های مجرب و دوره دیده که خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری در خدمت شما باشند.هدف اتوبار ستارخان جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.

کارشناسان اتوبار و باربری ستارخان با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.

کادر مجرب و حرفه ای باربری ستارخان

کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای اتوبار ستارخان به منزل جدیدتان منتقل کنید.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری ستارخان بهره مند گردید.

اتوبار ستارخان تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.

لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری ستارخان هستند.کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری ستارخان با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.

کامیون های مخصوص باربری ستارخان

تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار ستارخان بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.

رانندگان ماهر باربری در ستارخان با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری ستارخان از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.

سرویس مخصوص باربری ستارخان و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی ستارخان هم ارائه میشود.شرکت ما در منطقه اتوبار ستارخان تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *