اتوبار و باربری فرحزاد

اتوبار و باربری فرحزاد متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است. اتوبار فرحزاد به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه فرحزاد می باشد. برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار فرحزاد میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. از افتخارات باربری در فرحزاد این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. اتوبار ما در فرحزاد برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است. برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با باربری و اتوبار فرحزاد تهران تماس بگیرید.

ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای باربری فرحزاد به شما ارائه دهیم. باربری فرحزاد دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. باربری شهروند به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار ارائه می دهد .

22148680       26423586        88614034      22413786

باربری فرحزاد تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل

فرقی نمیکند بار شما چیست ، محموله ی پوشاک است یا جهزیه عروس یا حتی ممکن است قصد اسباب کشی و جابجایی داشته باشید ما به صورت شبانه روزی در باربری فرحزاد آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. اتوبار و باربری فرحزاد تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل است. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید.

خدمات شبانه روزی

کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری فرحزاد

کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری فرحزاد با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.

شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری در فرحزاد بهره مند گردید.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری فرحزاد هستند.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری فرحزاد به منزل جدیدتان منتقل کنید.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.

این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.

کارگران متخصص

بسته بندی ویژه

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.شرکت باربری فرحزاد سرویس های بسته بندی فرحزاد وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند.

دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

بسته بندی مبلمان

ارائه خدمات فرحزاد بدون محدودیت زمانی

محدودیت زمانی در کار اتوبار فرحزاد تهران تقریبا بی معناست.بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری فرحزاد بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.این یک اتفاق طبیعی در باربری در فرحزاد آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. اتوبار فرحزاد آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

اتوبار فرحزاد آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار فرحزاد داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.
کامیونت مجهز  حمل اثاثیه

کامیونت های مسقف باربری فرحزاد

کامیونت مخصوص اثاث کشی فرحزاد ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری فرحزاد را از ما بخواهید.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار فرحزاد بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.

شرکت ما در منطقه باربری فرحزاد تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.رانندگان ماهر باربری فرحزاد با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.

سرویس مخصوص اتوبار فرحزاد و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی فرحزاد هم ارائه میشود.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

کامیون باربری

هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.اتوبار و باربری فرحزاد با ارائه بیمه کالا برای وسایل با ارزش شما عزیزان هموطن آرامش خیال شما را فراهم مینماید .جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.

اتوبار و باربری فرحزاد با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار فرحزاد تضمین کنید.

22148680       26423586        88614034      22413786

خدمات باربری و اسباب کشی فرحزاد - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *