اتوبار و باربری توحید

اتوبار توحید برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. اتوبار و باربری در توحید آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. اتوبار و باربری توحید متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است.

باربری شهروند به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار در ارائه می دهد . بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. از افتخارات باربری در توحید این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. پوشش سراسری باربری توحید شهروند در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است .

امکان جابجایی از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. اتوبار توحید دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار توحید میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. اتوبار توحید به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه توحید می باشد. باربری توحید دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است

22148680 26423586 88614034 22413786

خدمات سریع باربری توحید

باربری در توحید تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. اتوبار توحید آماده خدمت رسانی به اهالی محترم توحید می باشد. فرقی نمیکند بار شما چیست ، محموله ی پوشاک است یا جهزیه عروس یا حتی ممکن است قصد اسباب کشی و جابجایی داشته باشید . ! ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای باربری توحید به شما ارائه دهیم.

برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با باربری و اتوبار در توحید تهران تماس بگیرید. سریع ترین خدمات باربری توحید در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. باربری توحید برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است.

برتری های باربری توحید شهروند بار :

 • دارا بودن ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل (خاور، ایسوزو، وانت و نیسان)
 • کارتن‌های حجیم و محکم برای بسته ‌بندی وسایل و بسته بندی مخصوص کم‌ کردن حجم
 • حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی
 • مشاوره رایگان اثاث کشی آسان و راحت برای ارائه مناسب ترین سرویس
 • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی توحید و جابجایی بار و اثاثیه
 • جابجایی اثاثیه و وسایل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
 • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی توحید و حمل و نقل بار و اثاثیه
 • ارائه خدمات حمل ونقل با کامیون ها و نیسان بار به تمام نقاط تهران وشهرستان ها
 • اتوبار توحید حمل بار به تمامی شهرستان های ایران با { بیمه و بارنامه دولتی } باربری توحید
 • خدمات حرفه‌ای در بسته ‌بندی توحید وسایل و حمل اثاثیه منزل
 • بسته بندی توحید مخصوص برای حمل رختخواب، حمل لباس

سرویس های مقرون به صرفه باربری توحید

به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره به شما همشهریان گرامی هستیم. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی توحید مقرون به صرفه داشته باشید.

مشاوره رایگان باربری توحید برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی توحید مقرون به صرفه داشته باشید.برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.

سرویس های مقرون به صرفه باربری توحید از طریق ارائه مشاوره باربری برایتان ارسال میشود.تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.

سرویس مقرون بصرفه

کلیه خدمات به صورت شبانه روزی

با توجه به مشغله های همشهریان در پایتخت و ساعات کاری زیاد ممکن است بخواهید در ساعاتی خارج از ساعات کاری معمول اسباب کشی کنید. این یک اتفاق طبیعی در باربری توحید آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. اتوبار شهروند توحید آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار توحید داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.این یک اتفاق طبیعی در اتوبار توحید آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.محدودیت زمانی در کار اتوبار توحید تهران تقریبا بی معناست.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.

کارگران جوان

کاگران جوان و حرفه ای اتوبار توحید :

حمل و جابجایی وسایل سنگین ممکن است به شما آسیب بزند. کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری توحیدبا توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند. ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی شهروند بار این کار را هر روز انجام میدهند ! پس تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد. کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند و در مجموعه ی شهروند بار همیشه رعایت اخلاق و ادب جز اولین اصول کاری بوده است.

کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری در توحید با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.

وسایل ویژه بسته بندی

خدمات بسته بندی باربری توحید :

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری توحید رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

باربری توحید از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.شرکت باربری در توحید سرویس های بسته بندی توحید وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.

بسته بندی مبلمان اسباب کشی توحید

کامیون های مجهز باربری توحید :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران توحید کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر باربری تهران توحید با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

22148680 26423586 88614034 22413786

خدمات باربری و اسباب کشی توحید - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *