اتوبار و باربری پیام

باربری در پیام تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . شرکت حمل و نقل و ترابری باربری و باربری شهروند را به خاطر بسپارید. باربری پیام کیفیت خدمات خود را تضمین میکند.

اتوبار و اتوبار پیام تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل است. اتوبار پیام با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. اتوبار در ما در پیام برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید.

باربری پیام دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است. باربری پیام برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. پوشش سراسری باربری پیام شهروند در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است . سریع ترین خدمات باربری پیام در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس .

22148680     26423586        88614034       22413786

مشاوره رایگان :

به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره به شما همشهریان گرامی هستیم. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی پیام مقرون به صرفه داشته باشید.برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.

متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.

خدمات شبانه روزی اتوبار پیام :

باربری پیام آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است. محدودیت زمانی در کار اتوبار پیام تهران تقریبا بی معناست. چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد. بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری پیام بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.

بهترین نیروی جوان و کارگران باربری پیام :

اتوبار پیام تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست. شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری پیام بهره مند گردید. کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانن در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند. بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری پیام به منزل جدیدتان منتقل کنید.

بسته بندی وسایل در باربری پیام :

اگر وسایل را به شکل درست بسته بندی نکنید حتما در حین جابجایی دچار آسیب می شوند. بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود. هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت. بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی پیام است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت. تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود. شرکت باربری پیام در شعبه اتوبار شهروند خود سرویس های بسته بندی پیام وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند. بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

خدمات بسته بندی باربری پیام :

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری پیام رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

کامیون های مجهز باربری پیام :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران پیام کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر باربری تهران پیام با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

22148680     26423586        88614034       22413786

خدمات باربری و اسباب کشی پیام - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

خدمات باربری پیام

 • اتوبار در ما در پیام متخصص در حمل اثاثیه منزل
 • اعزام نیروی ماهر ، خوش اخلاق و مجرب اتوبار و اسباب کشی
 • کامیون ها و کامیونت های مجهز به موکت و پتو برای جلوگیری از ضربه
 • شرکت و ادارات با بسته بندی و پرسنل جوان و کار آمد
 • اتوبار در و باربری پیام با ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل با 14 سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار
 • مشاوره رایگان اثاث کشی آسان و راحت برای ارائه مناسب ترین سرویس
 • حمل و نقل ، اثاث کشی و جا به جایی در پیام ، بسته بندی اثاثیه منزل در پیام ، حمل اثاثیه منزل
 • کارگران خوش اخلاق و حرفه ای را از اتوبار و باربری پیام بخواهید.
 • حمل و نقل اثاثیه منزل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
 • ارسال تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و هزینه مناسب
 • با بیمه و بارنامه دولتی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • اتوبار در پیام حمل بار به تمام نقاط تهران و حومه با بهترین سرویس دهی اتوبار پیام
 • باربری پیام با بیش ازچندین سال سابقه درخشان در صنعت حمل ونقل

22148680             22413786

26423586             88614034

کارگران نیروی زبده و جوان

بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای اتوبار پیام به منزل جدیدتان منتقل کنید.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.

شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری پیام بهره مند گردید.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری پیام هستند.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.

این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.

کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار پیام بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.سرویس مخصوص باربری در پیام و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی پیام هم ارائه میشود.

شرکت ما در منطقه باربری پیام تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.کامیونت مخصوص اثاث کشی پیام ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه اتوبار پیام را از ما بخواهید.

تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری پیام از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *