اتوبار و باربری هدایت

پوشش سراسری باربری هدایت در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است . باربری و باربری هدایت تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل است. اتوبار و باربری هدایت آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. اتوبار هدایت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است.

اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. ما به صورت شبانه روزی در اتوبار هدایت آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. سریع ترین خدمات باربری در هدایت در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . باربری در شهروند به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار ارائه می دهد .

برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با باربری و اتوبار هدایت تهران تماس بگیرید. اتوبار هدایت به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه هدایت می باشد. از افتخارات باربری هدایت این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. جابجایی و باربری جهیزیه عروس ، کالای تجاری و اداری به تمام نقاط تهران و شهرستانهای به صورت شبانه روزی از توانایی های ماست.

22148680       26423586        88614034      22413786

برتری های باربری هدایت شهروند بار :

  • دارا بودن ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل (خاور، ایسوزو، وانت و نیسان)
  • کارتن‌های حجیم و محکم برای بسته ‌بندی وسایل و بسته بندی مخصوص کم‌ کردن حجم
  • حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی
  • مشاوره رایگان اثاث کشی آسان و راحت برای ارائه مناسب ترین سرویس
  • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی هدایت و جابجایی بار و اثاثیه
  • جابجایی اثاثیه و وسایل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
  • خدمات حرفه‌ای در بسته ‌بندی هدایت وسایل و حمل اثاثیه منزل
  • بسته بندی هدایت مخصوص برای حمل رختخواب، حمل لباس

 مشاوره تخصصی و کامل باربری هدایت

برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.

مشاوره رایگان باربری هدایت برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی هدایت مقرون به صرفه داشته باشید.سرویس های مقرون به صرفه اتوبار هدایت از طریق ارائه مشاوره باربری برایتان ارسال میشود.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.

به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره به شما همشهریان گرامی هستیم. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی هدایت مقرون به صرفه داشته باشید.

خدمات شبانه روزی هدایت

با توجه به مشغله های همشهریان در پایتخت و ساعات کاری زیاد ممکن است بخواهید در ساعاتی خارج از ساعات کاری معمول اسباب کشی کنید. این یک اتفاق طبیعی در باربری هدایت آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید اتوبار هدایت را در کنار خود داشته باشید. اتوبار شهروند هدایت آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

این یک اتفاق طبیعی در باربری در هدایت آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری هدایت بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.اتوبار هدایت آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.محدودیت زمانی در کار اتوبار هدایت تهران تقریبا بی معناست.

بهترین نیروی جوان و کارگران باربری هدایت :

اتوبار هدایت تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست. شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری هدایت بهره مند گردید. کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانن در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند. بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری هدایت به منزل جدیدتان منتقل کنید.

کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.کارگران مخصوص اسباب کشی و اتوبار هدایت با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.

  

خدمات بسته بندی باربری هدایت :

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری هدایت رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

کامیون های مجهز باربری هدایت :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران هدایت کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر باربری تهران هدایت با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

22148680       26423586        88614034      22413786

هدف اتوبار هدایت جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.با اتوبار هدایت با اطمینان خاطر جابجا شوید.جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند. پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب برای شما بسته بندی را انجام میدهند.اتوبار و باربری هدایت با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.

کارشناسان اتوبار و باربری هدایت با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار هدایت تضمین کنید.

خدمات باربری و اسباب کشی هدایت - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *