اتوبار و باربری بهنام

باربری بهنام به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار ارائه می دهد . اتوبار و باربری بهنام متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است. اتوبار در بهنام با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

از افتخارات باربری بهنام این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. سریع ترین خدمات باربری بهنام در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . اتوبار بهنام دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند.

برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با باربری در و اتوبار بهنام تهران تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی در اتوبار بهنام آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. اتوبار بهنام دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران و شمیرانات است.

22148680      26423586        88614034       22413786

 

شرکت حمل و نقل بهنام

اتوبار و باربری در بهنام تهران پیشرو در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل است. شرکت جابجایی و ترابری اتوبار و باربری بهنام را به خاطر بسپارید. امکان حمل و نقل از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. اتوبار بهنام برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است.

پوشش سراسری اتوبار بهنام شهروند در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است. باربری بهنام آماده خدمت رسانی به اهالی محترم بهنام می باشد. باربری بهنام کیفیت خدمات خود را تضمین میکند. فقط کافیست کار خود را به باربری در بهنام شهروند بسپارید و نظارت کنید. اتوبار و باربری بهنام آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است.

مشاوره رایگان باربری بهنام

تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.سرویس های مقرون به صرفه باربری در بهنام از طریق ارائه مشاوره باربری برایتان ارسال میشود.

برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.مشاوره رایگان باربری بهنام برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی بهنام مقرون به صرفه داشته باشید.

  

بسته بندی وسایل در باربری بهنام :

اگر وسایل را به شکل درست بسته بندی نکنید حتما در حین جابجایی دچار آسیب می شوند. بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود. هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت. بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی بهنام است.

اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت. تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود. شرکت باربری بهنام در شعبه اتوبار شهروند خود سرویس های بسته بندی بهنام وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند. بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

خدمات بسته بندی باربری بهنام :

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری بهنام رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

22148680      26423586        88614034       22413786

کامیون های مجهز باربری بهنام :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران بهنام کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر باربری تهران بهنام با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

خدمات باربری و اسباب کشی بهنام - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *