اتوبار و باربری توانیر

سرویس های مقرون به صرفه اتوبار توانیر از طریق ارائه مشاوره باربری در برایتان ارسال میشود.همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.

برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی توانیر مقرون به صرفه داشته باشید.مشاوره رایگان باربری توانیر برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.

استفاده از کارتن های 5 لایه و با نیرو های مجرب و دوره دیده که خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری در خدمت شما باشند.اتوبار و باربری توانیر با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.

22148680             22413786

26423586             88614034

بیمه کالا در اتوبار توانیر

جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.

در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار توانیر تضمین کنید.پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب برای شما بسته بندی را انجام میدهند.با اتوبار توانیر با اطمینان خاطر جابجا شوید.هدف اتوبار توانیر جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.

کارشناسان اتوبار و باربری توانیر با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.کادر و پرسنل اتوبار و باربری توانیر با آماده بودن در 7 روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند.

بسته بندی توانیر

بسته بندی با کیفیت در باربری توانیر

اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.سرویس باربری توانیر دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.

تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.شرکت باربری توانیر سرویس های بسته بندی توانیر وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.

باربری توانیر از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.کارگران بسته بندی در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

کامیونت های مخصوص حمل و نقل

ویژگی های اتوبار توانیر

 • دارای سرویس های vip , کامیون های به روز و تمیز
 • با پیشرفته ترین و مدرن ترین خدمات وانت بار توانیر
 • حمل پیانو با باربری اتوبار توانیر
 • کارگران خوش اخلاق و مجرب را از اتوبار توانیر بخواهید
 • کامیون ها و کامیونت های مجهز به موکت و پتو برای جلوگیری از ضربه
 • باربری توانیر حمل بار به تمامی شهرستان های ایران با { بیمه و بارنامه دولتی } باربری توانیر
 • اتوبار توانیر حمل بار در مناطق توانیر و حمل باراثاث به تمام نقاط تهران
 • اتوبار و باربری توانیر دارای کامیونهای بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد.
 • اتوبار و باربری توانیر متخصص در امر بسته بندی اثاثیه.
 • اتوبار و باربری توانیر ، باربری مورد اعتماد شما
 • خدمات حرفه‌ای در بسته ‌بندی توانیر وسایل و حمل اثاثیه منزل
 • بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با بیمه نامه معتبر .
 • اتوبار در توانیر وانت بار با کارگر و بدون کارگر
 • سرویس دهی به تمام نقاط شهر تهران و شهرستانها (مازندران، گیلان و …)
 • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی توانیر و جابجایی بار و اثاثیه
خدمات باربری و اسباب کشی توانیر - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی توانیر است.باربری توانیر از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.

هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم.

22148680             22413786

26423586             88614034

کارگران حرفه ای اتوبار توانیر

دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای اتوبار توانیر به منزل جدیدتان منتقل کنید.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.کارگران باربری متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری توانیر هستند.

کامیون های مسقف و موکت کاری شده

شرکت ما در منطقه باربری توانیر تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.رانندگی حرفه ای کامیون های اتوبار توانیر از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.کامیونت مخصوص اثاث کشی توانیر ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری توانیر را از ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *