باربری شیخ بهایی

اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یک بار با اتوبار و باربری شیخ بهایی تهران تماس بگیرید.

بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. باربری شیخ بهایی دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری در های تهران و شمیرانات است. از افتخارات باربری شیخ بهایی این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند.

22148680      26423586      88614034       22413786

 

خدمات باربری شیخ بهایی

امکان حمل و نقل از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. ما به صورت شبانه روزی در باربری شیخ بهایی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. اتوبار شیخ بهایی دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد.

اتوبار و باربری شیخ بهایی آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. اتوبار در شیخ بهایی با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

    

باربری شیخ بهایی به صورت شبانه روزی

باربری شیخ بهایی تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . جابجایی و باربری جهیزیه عروس ، کالای تجاری و اداری به تمام نقاط تهران و شهرستانهای به صورت شبانه روزی از توانایی های ماست. باربری شهروند به صورت شبانه روزی سرویس های باربری ارائه می دهد . باربری ما در شیخ بهایی برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است.

فقط کافیست کار خود را به اتوبار شیخ بهایی شهروند بسپارید و نظارت کنید. سریع ترین خدمات باربری شیخ بهایی در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . اتوبار شیخ بهایی آماده خدمت رسانی به اهالی محترم شیخ بهایی می باشد. اتوبار شیخ بهایی برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. باربری شیخ بهایی کیفیت خدمات خود را تضمین میکند.

22148680             22413786

26423586             88614034

سرویس بسته بندی vip

کارتن های چند لایه هم در هزینه صرفه جویی میکند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان می آورد.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود.باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.باربری شیخ بهایی از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.

بسته بندی وسایل در باربری شیخ بهایی

سرویس باربری شیخ بهایی دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود.

کامیون های مجهز باربری شیخ بهایی :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران شیخ بهایی کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر شیخ بهایی با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

22148680             22413786

26423586             88614034

خدمات باربری و اسباب کشی شیخ بهایی - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

مزیت های باربری شیخ بهایی :

  • جابجایی اثاثیه منزل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
  • ارائه بهترین سرویس ها تحت عنوان مشاوره باربری شیخ بهایی
  • کارتن‌های حجیم و محکم برای بسته ‌بندی وسایل و بسته بندی مخصوص کم‌ کردن حجم
  • جابجایی و حمل نقل در ابعاد کوچک و بزرگ متناسب با حجم کار شما
  • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی شیخ بهایی و جابجایی بار و اثاثیه
  • کامیون ها و کامیونت های مجهز به موکت و پتو برای جلوگیری از ضربه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *