اتوبار و باربری شهرداری

اتوبار شهرداری برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. باربری شهرداری کیفیت خدمات خود را تضمین میکند. اتوبار شهرداری با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. اتوبار در شهرداری دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد. اتوبار ما در شهرداری برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است.

ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار شهرداری به شما ارائه دهیم. اتوبار شهرداری تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. اتوبار شهرداری به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه شهرداری می باشد. اتوبار و اتوبار شهرداری آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. باربری شهروند به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار ارائه می دهد.

22148680             22413786

26423586             88614037

بسته بندی وسایل در باربری شهرداری :

اگر وسایل را به شکل درست بسته بندی نکنید حتما در حین جابجایی دچار آسیب می شوند. بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود. هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت. بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی شهرداری است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت. تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود. شرکت باربری شهرداری در شعبه خود سرویس های بسته بندی شهرداری وسایل به شما همشهریان گرامی ارائه میکند. بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری شهرداری رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

         

بیمه نامه ی اتوبار شهرداری

اتوبار و باربری شهرداری با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند. با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.اتوبار و باربری شهرداری با ارائه بیمه کالا برای وسایل با ارزش شما عزیزان هموطن آرامش خیال شما را فراهم مینماید.

پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب برای شما بسته بندی را انجام میدهند.در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار شهرداری تضمین کنید. کارشناسان اتوبار و باربری شهرداری با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.هدف اتوبار شهرداری جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد. در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.با اتوبار شهرداری با اطمینان خاطر جابجا شوید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان باربری شهرداری برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.

سرویس های مقرون به صرفه اتوبار شهرداری از طریق ارائه مشاوره باربری در برایتان ارسال میشود.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.

22148680             22413786

26423586             88614037

خدمات باربری و اسباب کشی شهرداری - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

ویژگی های اتوبار شهرداری

 • جابجایی اثاثیه منزل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
 • ارائه بهترین سرویس ها تحت عنوان مشاوره باربری شهرداری
 • کارتن‌های حجیم و محکم برای بسته ‌بندی وسایل و بسته بندی مخصوص کم‌ کردن حجم
 • جابجایی و حمل نقل در ابعاد کوچک و بزرگ متناسب با حجم کار شما
 • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی شهرداری و جابجایی بار و اثاثیه
 • کامیون ها و کامیونت های مجهز به موکت و پتو برای جلوگیری از ضربه
 • انواع ماشین آلات باربری و تجهیزات برای حمل نقل و جابجای
 • باربری و اتوبار شهرداری ، باربری در مورد اعتماد شما
 • باربری و باربری در شهرداری با ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل با 14 سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار
 • حمل بار به تمام نقاط کشور با بیمه
 • اتوبار و باربری شهرداری با ارائه ی بهترین خدمات در صنعت حمل بار و اثاثیه منزل
 • بسته بندی شهرداری مخصوص برای حمل رختخواب
 • گاو صندوق – پیانو – ساید بای ساید و …. همگی تخصص ماست !
 • اتوبار ما در شهرداری با دارا بودن خاور ، کامیون ، کامیونت ، وانت ، وانت نیسان و همچنین کامیون های بزرگ و سرویس VIP
 • خدمات حرفه‌ای در بسته ‌بندی شهرداری وسایل و حمل اثاثیه منزل

22148680             22413786

بهترین نیروی جوان و کارگران باربری شهرداری :

اتوبار شهرداری تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست. شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری شهرداری بهره مند گردید. کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانن در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند. بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری شهرداری به منزل جدیدتان منتقل کنید.

اتوبار شهرداری تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری شهرداری بهره مند گردید.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.کارگران اتوبار متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری شهرداری هستند.

26423586             88614037

کامیون های مجهز باربری شهرداری :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران شهرداری کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر شهرداری با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

رانندگان ماهر باربری شهرداری با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.شرکت ما در منطقه باربری در شهرداری تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری است.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *