اتوبار و باربری مادر

سریع ترین خدمات باربری مادر در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار مادر میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. امکان حمل و نقل از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم.

اتوبار مادر تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . ما به صورت شبانه روزی در باربری مادر آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. پوشش سراسری باربری مادر شهروند در تهران شامل باربری شمال تهران ، غرب تهران ، شرق و مرکز تهران است .

فقط کافیست کار خود را به باربری مادر شهروند بسپارید و نظارت کنید. از افتخارات اتوبار مادر این است که از ابتدای کار تا اتمام کار رضایت مشتری را جلب میکنیم. اگر به دنبال یک اثاث کشی بدون استرس و بدون دغدغه هستی نیازی به اتلاف وقت نیست. اتوبار مادر برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است.

22148680       26423586        88614034      22413786

برتری های باربری مادر شهروند بار :

  • دارا بودن ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل (خاور، ایسوزو، وانت و نیسان)
  • کارتن‌های حجیم و محکم برای بسته ‌بندی وسایل و بسته بندی مخصوص کم‌ کردن حجم
  • حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی
  • مشاوره رایگان اثاث کشی آسان و راحت برای ارائه مناسب ترین سرویس
  • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی مادر و جابجایی بار و اثاثیه
  • جابجایی اثاثیه و وسایل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
  • خدمات حرفه‌ای در بسته ‌بندی مادر وسایل و حمل اثاثیه منزل
  • بسته بندی مادر مخصوص برای حمل رختخواب، حمل لباس

اتوبار و باربری مادر

مشاوره رایگان :

به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره به شما همشهریان گرامی هستیم. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی مادر مقرون به صرفه داشته باشید.

با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی مادر مقرون به صرفه داشته باشید.تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.

مشاوره رایگان باربری مادر برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.برای آگاهی از مناسب ترین سرویس حمل و نقل برای شما ، از خدمات اتوبار ما استفاده کنید.

خدمات شبانه روزی

۲۴ ساعته و شبانه روزی :

با توجه به مشغله های همشهریان در پایتخت و ساعات کاری زیاد ممکن است بخواهید در ساعاتی خارج از ساعات کاری معمول اسباب کشی کنید. این یک اتفاق طبیعی در باربری مادر آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. اتوبار شهروند مادر آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

اتوبار مادر آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار مادر داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.

کارگران زبده باربری مادر   حمل و نقل تخصصی

بهترین نیروی جوان و کارگران باربری مادر :

اتوبار مادر تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست. شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری مادر بهره مند گردید. کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانن در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند. بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری مادر به منزل جدیدتان منتقل کنید.

بسته بندی ویژه

خدمات بسته بندی باربری مادر :

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری مادر رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

کامیون های باربری مادر

کامیون های مجهز باربری مادر :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران مادر کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر باربری تهران مادر با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

سرویس مخصوص باربری مادر و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی مادر هم ارائه میشود.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.

22148680       26423586        88614034      22413786

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *