خدمات باربری فاطمی

باربری فاطمی برای یک اثاث کشی کم استرس همراه همیشگی شما است. شرکت جابجایی و ترابری باربری و باربری شهروند را به خاطر بسپارید. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. اتوبار فاطمی دارای کامیون های بزرگ و کارگران خوش اخلاق و حرفه ای میباشد.

اتوبار فاطمی با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد. چندین سال تجربه ی ما در این کار باعث میشود جای نگرانی برا شما باقی نماند. فرقی نمیکند بار شما چیست ، محموله ی پوشاک است یا جهزیه عروس یا حتی ممکن است قصد اسباب کشی و جابجایی داشته باشید . ! باربری در فاطمی تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد .

22148680             22413786

26423586             88614034

خدمات حمل و نقل فاطمی

کادر و پرسنل اتوبار و باربری فاطمی با آماده بودن در 7 روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند.کارشناسان اتوبار و باربری فاطمی با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.

استفاده از کارتن های 5 لایه و با نیرو های مجرب و دوره دیده که خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری در خدمت شما باشند.با اتوبار فاطمی با اطمینان خاطر جابجا شوید.هدف اتوبار فاطمی جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.

سرویس حمل و نقل فاطمی

باربری فاطمی با ارائه بیمه کالا

هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.اتوبار و باربری فاطمی با ارائه بیمه کالا برای وسایل با ارزش شما عزیزان هموطن آرامش خیال شما را فراهم مینماید .در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا در اتوبار فاطمی تضمین کنید.

اتوبار و باربری فاطمی با استفاده از نایلون های حباب دار ضربه گیر از فضا های خالی که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب برای شما بسته بندی را انجام میدهند.

کامیون های مسقف  نیروی جوان باربری فاطمی  بسته بندی ویژه

نیروی زبده و جوان باربری فاطمی

این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.

کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری در فاطمی با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.کارگران تجربه بیشتری خواهند داشت و نقش مفیدی در تسریع کار جابجایی ایفا خواهند کرد.

22148680             22413786

26423586             88614034

خدمات باربری و اسباب کشی فاطمی - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

خدمات باربری فاطمی

 • اتوبار و اسباب کشی با کادر متخصص و نیرومند
 • باربری فاطمی پیشرو در صنعت حمل و نقل با و اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران و شهرستانها با بیمه نامه معتبر.
 • ارائه خدمات حمل ونقل با کامیون ها و نیسان بار به تمام نقاط تهران وشهرستان ها
 • کارگران خوش اخلاق و مجرب را از اتوبار فاطمی بخواهید.
 • قدیمی ترین و بزرگ ترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل و کالای اداری و تجاری در محله فاطمی تهران
 • کامیون – خاور – ایسوزو – وانت بار . نیسان وانت همگی در ناوگان شهروند تهران و در منطقه فاطمی تهران موجود است.
 • جابجایی اثاثیه منزل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
 • اتوبار فاطمی دارای کامیون های بزرگ حمل اثاث و موکت کاری شده و هر کامیون مجهز به ۳۰ عدد پتو میباشد
 • اتوبار فاطمی با بسته بندی کامل و خاور موکت کاری شده مخصوص اثاث کشی بصورت شبانه روزی
 • دارا بودن بزرگترین ماشینهای موکت کاری شده 5 و 6 متری
 • باربری فاطمی وانت بار با کارگر و بدون کارگر

22148680             22413786

26423586             88614034

کامیونت مخصوص اثاث کشی فاطمی

کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.رانندگان ماهر باربری فاطمی با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.

کامیونت مخصوص اثاث کشی فاطمی ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری فاطمی را از ما بخواهید.تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.رانندگی حرفه ای کامیون های باربری در فاطمی از ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.کامیون های مخصوص ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است.

خدمات بسته بندی ویژه

بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.سرویس باربری فاطمی دارای کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف است که هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار میبرد.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.

هرچقدر بی نظمی در کار اسباب کشی بیشتر باشد انرژی بیشتری را از شما خواهد گرفت.باربری فاطمی از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند.بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی فاطمی است.
باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *