اتو بار و باربری ایوانک

باربری ایوانک تهران خود امریست که نیاز به تجربه و دانش کافی دارد . اتوبار ما در ایوانک برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است. ما پس از چندین سال فعالیت در این عرصه مفتخریم خدمات حرفه ای اتوبار ایوانک به شما ارائه دهیم.

فرقی نمیکند بار شما چیست ، محموله ی پوشاک است یا جهزیه عروس یا حتی ممکن است قصد اسباب کشی و جابجایی داشته باشید . ! برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار در ایوانک میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. شما از هر کجای تهران که باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید. باربری در شهروند به صورت شبانه روزی سرویس های اتوبار ارائه می دهد .

شرکت جابجایی و ترابری اتوبار و اتوبار شهروند را به خاطر بسپارید. اتوبار ایوانک به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه ایوانک می باشد. اتوبار ایوانک کیفیت خدمات خود را تضمین میکند. اتوبار ایوانک با دارا بودن کادری قوی و با حوصله و خوش اخلاق و متخصص اثاث کشی با کم ترین آسیب ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.

 

22148680       26423586        88614034      22413786

برتری های باربری ایوانک شهروند بار :

  • دارا بودن ماشین های بزرگ، کوچک، مسقف ، درانواع مختلف برای حمل اثاثیه و وسایل (خاور، ایسوزو، وانت و نیسان)
  • کارتن‌های حجیم و محکم برای بسته ‌بندی وسایل و بسته بندی مخصوص کم‌ کردن حجم
  • حمل و نقل مطمئن با قیمت مناسب و ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی
  • مشاوره رایگان اثاث کشی آسان و راحت برای ارائه مناسب ترین سرویس
  • استفاده از کارگران مجرب جهت خدمات بسته‌بندی ایوانک و جابجایی بار و اثاثیه
  • جابجایی اثاثیه و وسایل بدون محدودیت حجم ، اندازه و وزن
  • خدمات حرفه‌ای در بسته ‌بندی ایوانک وسایل و حمل اثاثیه منزل
  • بسته بندی ایوانک مخصوص برای حمل رختخواب، حمل لباس

مشاوره رایگان :

به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره به شما همشهریان گرامی هستیم. با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی ایوانک مقرون به صرفه داشته باشید.

با دریافت یک مشاوره تخصصی و کامل از ما میتوانید هزینه های اضافی را حذف کرده و یک اسباب کشی ایوانک مقرون به صرفه داشته باشید.همکاران ما با توجه به حجم لوازم و اثاثیه شما مناسب ترین سرویس را برایتان ارسال خواهند کرد.شما همشهریان تهرانی میتوانید جهت دریافت بهترین سرویس متناسب با نیازتان با ما تماس بگیرید.

متناسب با اینکه حجم محموله و مسافت مبدا و مقصد شما چقدر باشد برای شما بهترین سرویس را ارسال خواهیم کرد.تجربه چندین ساله ما شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.سرویس های مقرون به صرفه باربری ایوانک از طریق ارائه مشاوره باربری برایتان ارسال میشود.مشاوره رایگان باربری ایوانک برای انتخاب بهترین سرویس ها را از ما بخواهید.

۲۴ ساعته و شبانه روزی :

با توجه به مشغله های همشهریان در پایتخت و ساعات کاری زیاد ممکن است بخواهید در ساعاتی خارج از ساعات کاری معمول اسباب کشی کنید. این یک اتفاق طبیعی در باربری ایوانک آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است. اتوبار شهروند ایوانک آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

لذا در ساعات غیر اداری و کاری هم میتوانید باربری ایوانک را در کنار خود داشته باشید.با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.محدودیت زمانی در کار اتوبار ایوانک تهران تقریبا بی معناست.اتوبار ایوانک آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.

بهترین نیروی جوان و کارگران باربری ایوانک :

اتوبار ایوانک تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست. شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری ایوانک بهره مند گردید. کارگران مخصوص اسباب کشی و اتوبار ایوانک با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.

کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانن در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند. ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند. بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری ایوانک به منزل جدیدتان منتقل کنید. اتوبار ایوانک تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.

خدمات بسته بندی باربری ایوانک :

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری ایوانک رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط ما ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند.

کامیون های مجهز باربری ایوانک :

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران ایوانک کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید. رانندگان ماهر باربری تهران ایوانک با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما به خاطر ریختن روی هم یا ضربه و … جلوگیری به عمل می آورند.

22148680       26423586        88614034      22413786

خدمات باربری و اسباب کشی ایوانک - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *