باربری آتی شهر

باربری آتی شهر پوشش سراسری تهران

سریع ترین خدمات باربری آتی شهر در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس . برای در اختیار داشتن خدمات اتوبار آتی شهر میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی در باربری آتی شهر آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. اتوبار آتی شهر با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. اتوبار در و باربری در آتی شهر آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است.

اتوبار در و باربری آتی شهر متخصص در امر بسته بندی حرفه ای به روش کشورهای اروپایی با سرویس v i p است. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید. اتوبار آتی شهر به صورت همه روزه و همه ساعته و بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه آتی شهر می باشد. سریع ترین خدمات باربری آتی شهر در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با یک تماس .

منشتر شده در تاریخ : مهر 25ام, 1397 | موضوع : باربری مرکز تهران

22148680             22413786

26423586             88614034

خدمات اتوبار آتی شهر

  • دارا بودن بزرگترین ماشینهای موکت کاری شده 5 و 6 متری
  • ارائه ی خدمات باربری در محدوده آتی شهر از فعالیت های اصلی ماست.
  • حمل و نقل اثاثه منزل و شرکت ها در شهر تهران و شهرستان ها با کامیون و وانت با سرویس VIP
  • حمل بار و اثاثیه منزل و ادارات به تمام نقاط تهران
  • کامیون ها و کامیونت های مجهز به موکت و پتو برای جلوگیری از ضربه
  • مشاوره و راهنمایی در زمینه باربری و اسباب کشی
  • اتوبار آتی شهر با مدیریت قوی و منظم توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.
  • سرویس دهی به تمام نقاط شهر تهران و شهرستانها (مازندران، گیلان و …)
  • حمل بار های شهری و بین شهری با بیمه نامه دولتی.

خدمات بسته بندی آتی شهر

دارای کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند.همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود.ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی آتی شهر میباشد.بسته بندی وسایل خود را به ما بسپارید.

تجهیزات مناسب برای بسته بندی هم امری مهم در بسته بندی وسایل خواهد بود.بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است.بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.بسته بندی اشتباه وسایل باعث بی نظمی در چیدمان آنها در کامیون و در مقصد هم میشود.

           نیروی مجرب و ماهر

خدمات شبانه روزی

بنابراین در 24 ساعت هر روز میتوانید از سرویس های باربری آتی شهر بدون هیچ محدودیت زمانی استفاده کنید.اتوبار آتی شهر آمادگی کامل جهت کلیه خدمات به صورت شبانه روزی را داراست.هر ساعت از شبانه روزی که نیاز به خدمات اتوبار آتی شهر داشته باشید میتوانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید.

با توجه به دغدغه های شهری تهران و مردم ، مطئننا برنامه ریزی دقیق زمانی برای شما کار آسانی نخواهد بود.چرا که نیاز به حمل محموله های در کلان شهر ها در تمامی ساعات شبانه روز وجود دارد.این یک اتفاق طبیعی در باربری آتی شهر آن هم برای جابجایی و اسباب کشی است.باربری آتی شهر آماده سرویس دهی به شما در هر لحظه و هرکجای تهران با بهترین خدمات است.

خدمات شبانه روزی آتی شهر

بیمه نامه ی باربری آتی شهر

استفاده از کارتن های 5 لایه و با نیرو های مجرب و دوره دیده که خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری در خدمت شما باشند.پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب برای شما بسته بندی را انجام میدهند.جعبه ها با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جلوگیری می نمایند.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.

هدف اتوبار آتی شهر جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.اتوبار و باربری آتی شهر با ارائه بیمه کالا برای وسایل با ارزش شما عزیزان هموطن آرامش خیال شما را فراهم مینماید .با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.با اتوبار آتی شهر با اطمینان خاطر جابجا شوید.

کادر و پرسنل اتوبار و باربری آتی شهر با آماده بودن در 7 روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند.اتوبار و باربری آتی شهر با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن در خدمت شماست.

22148680             22413786

26423586             88614034

خدمات باربری و اسباب کشی آتی شهر - شهروند بار

نقشه منطقه های تهران

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

مزیت های باربری آتی شهر

کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری آتی شهر با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.این کارگران از نیروی زبده و جوان تشکیل شده است.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.شما عزیزان با یک تماس میتوانید از تمامی خدمات ما از جمله کارگران مخصوص حمل و جابجایی بار در باربری آتی شهر بهره مند گردید.

کامیون و کامیونت مناسب برای باربری تهران آتی شهر کامیونی است که مسقف باشد. کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند و ابعاد بزرگ تا ۶ متر دارند که بسیار برای حمل اثاث منزل و … مناسب است. تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.

22148680             22413786

26423586             88614034

کارگران اتوبار متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل شما در منطقه باربری آتی شهر هستند.اتوبار آتی شهر تهران با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.دو دهه تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند.

کارگران حرفه ای ما با تجربه ای چندین ساله میتوانند در کمترین زمان اثاثیه و وسایل شما را جابجا کنند.در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری در آتی شهر به منزل جدیدتان منتقل کنید.

سرویس مخصوص باربری آتی شهر و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی آتی شهر هم ارائه میشود.خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار آتی شهر بهترین گزینه برای اسباب کشی هستند.البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار استفاده کنید.
تمامی کامیون ها و کامیونت ها مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از ضربه و آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری به عمل آید.

کامیونت مخصوص اثاث کشی آتی شهر ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری آتی شهر را از ما بخواهید.رانندگان ماهر اتوبار آتی شهر با رعایت نکات مهم در رانندگی کامیون ، از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند.کامیونت های مسقف مخصوص اسباب کشی دارای دیواره های موکت کاری شده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *