hand truck چرخ های مخصوص حمل بار

اگر شما خدمات جابجایی و تحویل وسایل را اجرا می کنید، احتمالا مهمترین جنبه ی کسب و کار شما جابجایی وسایل از نقطه ای به نقطه ی دیگر است. مطمئنا شما از کار دستی برای آن استفاده می کنید اما نمی توانید از کارکنان خود انتظار داشته باشید برای بلند کردن جعبه های سنگین از قدرت خود استفاده کنند.

بنابراین شما باید به کارمندان خود ابزار حمل و نقل ارائه دهید تا جابجایی وسایل برای آن ها ساده تر و کارآمدتر شود. ابزار حمل و نقلی که شما ارائه می دهید ممکن است dolly ، folding hand truck و یا hand truck باشد. در این مقاله به تفاوت های بین dolly ، folding hand truck و hand truck می پردازیم و جنبه های مثبت و منفی هر کدام را برای شما بازگو می کنیم. امیدواریم در پایان این مقاله بتوانید براحتی بهترین و مناسب ترین ابزار را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

مقالات مرتبط

Hand Truck

hand truck به نام های دیگری از جمله دو چرخ، چرخ دستی و چرخ حمل بار و… شناخته می شود. hand truck در دهه 1700 اختراع شدند. در ابتدا کار تخلیه وسایل از کشتی ها را پسران جوان انجام می دادند که البته قدرت کافی برای بلند کردن وسایل سنگین را نداشتند بنابراین یک نفر ایده ی ساخت یک پلت فرم به شکل L با دو چرخ در پایین را ارائه داد.

hand truck برای هر شرکت حمل و نقلی مفید است. حتی اگر اقلامی که جابجا می کنید نسبتا کوچک هستند و به راحتی می توانید با دست برداشته و حمل کنید، شما قادر خواهید بود به کمک hand truck (چرخ حمل بار) چندین مورد وسایل را روی کار بگذارید و همه را همزمان حمل کنید.

حمل وسایل در یک زمان بدون اینکه هیچ آسیبی به وسایل شما وارد کند شما را قادر می سازد به آسانی با حمل چند مورد در یک بار، شرکت شما کارآیی بیشتر و سود آوری بیشتری را به همراه داشته باشد.

Folding Hand Truck

folding hand truck یک نوآوری نسبتا جدید است. همانطور که از اسم آن پیداست این ابزار جابجایی همانند هر hand truck است، اما طراحی آن به صورتی است که هر دو قسمت پایین قاب و چرخ ها می توانند دور شوند در صورتی که hand truck این عمل را نمی توانست انجام دهد.

به طور معمول، کل مونتاژ به طور کامل مسطح و پس از آن به سرعت در هنگام استفاده folding hand truck به عقب بر می گردد. folding hand truck به طور معمول، سبک وزن هستند زیرا به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و حمل آسان آن ها بدون نیاز به کشیدن به هنگام حرکت آن ها و استفاده از وسایل حمل و نقل است.

dolly

یکی از ابزار های مخصوص جابجایی وسایل و حمل و نقل dolly است. معمولا یک صفحه بر روی چرخ هاست. معمولا صفحه دارای دو محور و چهار چرخ در هر گوشه می باشد. dolly برای دهها سال برای نیاز های حمل و نقل استفاده شده است. در سایز های مختلف کوچک و بزرگ می توان وسایل را روی آن قرار داد و جابجا کرد.

اگر شما یک شرکت حمل و نقل یا هرنوع کسب و کار که نیاز به حمل کالاهای سنگین دارید می توانید از dolly برای جابجایی وسایل خود استفاده کنید و یک سرمایه گذاری ارزشمند داشته باشید.

مزیت اصلی یک ابزار این است که آن ها اشیاء قابل حمل را متحرک می کنند. اگر یک وسیله سنگین دارید که باید حمل کنید، همه ی کاری که باید انجام دهید این است که ابزار dolly را بر روی لبه ی خود بکشید. این عالی است که شما می توانید براحتی اقلام بزرگ و سنگین را جابجا کنید. اگر شما یک شرکت جابجایی اثاثیه هستید به کمک این وسیله می توانید کار را برای کارکنان خود بسیار ساده کنید.

از مضرات dolly این است که هیچ مکانیزمی برای جابجایی وسیله بر روی لبه وجود ندارد. برای قرار دادن وسیله بر روی dolly مورد باید بصورت دستی برداشته شود یا با استفاده از برخی دستگاه های دیگر این کار انجام شود.

 

امتیاز شهروند بار از دید کاربران
[رأی کلی: 0 میانگین آراء: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *